Lena Bergström, skulptur/skål, 'Planets', Kosta Boda, signerad samt numrerad 128/500.
II/IV 'Saturn'. Signerad "7680008 Kosta Boda LIM. ed 128/500 Lena Begström". Certifikat samt box medföljer. Längd 20, höjd 18 cm.
Box med skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK