Byrå, Louis XVI-stil sent 1800/tidigt 1900-tal

Fanerad med mahogny mfl träslag, två lådor, beslag av metall, skiva av marmor, 82x46x85 cm

Åldersrelaterat slitage. Skador. Fanerskador. Fanerlagningar.

Utropspris
6 000 SEK