Charles France , Fåtöljer 1 par, France & Son, Danmark, 1960-tal.
från serien Serien "Grand Danois". Teak. Stoppad rygg och sits, klädda i rosa plysch. Sitthöjd 43, bredd82, djup 74 cm
Bruksslitage, repor och stötmärken. En med utbytta felaktiga skruvar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK