Konst Grafik
1339511

Victor Vasarely

(Frankrike, 1908-1997)
Victor vasarely, färglitografi, signerad och numrerad 109/250.

Victor Vasarely, färglitografi, signerad och numrerad 109/250.

"Gordes Tabor". Bladstorlek 72 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T9
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

1 000
97
110
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
24 nov 14:50
1 000 SEK