Fanerade med mahogny, spegelns mått 153x58 cm, bordets mått 64x29x84 cm
Bruksslitage. Repor. Märken. Troligen senare skiva
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10