Lös insats av blått glas, höjd med handtag 21 cm, vikt utan insats 194 gram
Åldersrelaterat slitage. otydliga stämplar. Bucklor. Lagningar på fot. Troligen senare insats
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10