Vitrinskåp fanerat med mahogny. Ovandel med två glasade skåpdörrar med spröjs. Nederdel med draglåda. Bredd 106, djup 28, vitrindelens djup 15, höjd 174 cm. Nyckel finns.
Slitage, mindre skador. Torrsprickor. Lådan kärv.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.