Ib Kofod Larsen, sideboard, Faarup Möbelfabrik, 1960/1970-tal.
Sideboard fanerat med palisander. Fyra skåpsdörrar och fyra lådor. Längd 230, djup 50, höjd 77 cm.
Renoverad. Märken.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10