Ljuskrona i förgylld metall med glaspärlor samt rosafärgade droppformade dekordelar i sten. För sex ljuspunkter. Elektrifierad. Diameter 60, höjd exklusive upphängning circa 70 cm.
Smärre slitage. Smuts. Ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.