Michael Schilkin, reliefer i gjutjärn och brons, 2 st, signerade och daterade i godset Schilkin 1961. Högfors.
De tre aporna, ”inte se, inte höra, inte säga”. 11,5x15,5 cm.
Smärre slitage.