Joan Miró, färglitografi, signerad och numrerad LI/LXXX.
Utan titel, ur: "Miró lithographe I". Tryckt av Mourlot. Bladstorlek 45 x 37 cm (Arches).
Oramad. Smärre veck.
Mourlot 859.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
25 000 SEK