Design Övrigt
1346927

Toini Muona

(Finland, 1904-1987)
Toini muona, väggplakett, stengods, finland, signerad.

Toini Muona, väggplakett, stengods, Finland, signerad.

Löv med lilaröd glasyr. Signerad TM à tergo. 26,5 x 24,5 cm.

Smärre nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L29
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
2 000
200
232
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
14 okt 9:44
2 000 SEK
13 okt 2:22
1 000 SEK
12 okt 23:13
500 SEK
7 okt 19:53
300 SEK