1347727

Paavo Sarelli

(Finland, Född 1924)
Paavo sarelli, olja på duk/papp-pannå, signerad och daterad 1999.

Paavo Sarelli, olja på duk/papp-pannå, signerad och daterad 1999.

Sydländsk bergsby. 37 x 45 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L130
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Winter Sale 637

632. Carl Sparre, Vidsträckt landskap med jägare.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
90 000 SEK