Bertil Vallien, skulpturer 2 st Kosta Boda.
Ansikten i blått och guld, signerade Kosta Boda B. Vallien 998863 respektive B Vallien Atelier 813VAAT4999011/1650. En med sockel i sten höjd ca 11 cm, höjd 7 cm.
Obetydligt ytslitage. Otydlig signatur.