Fanerat med teak. Benställning och friser av ek. Front med dörrpar samt skåpsdörr med bakomliggande hyllinredning. Längd 154, djup 45, höjd 90 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken. Smärre fläckar. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.