Fanerat med mahogny. Målad dekor. Pardörrar med bakomliggande inredning med flyttbara hyllor. Bredd 90, djup 44, höjd 177 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10