Ai Weiwei, screenprint signerad och numrerad 37/200
"The Birds nest", wove papper även signerat av arkitekterna Herzog och de Meuron, bladstorl 84 x 84 cm
Certifikat medföljer
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10