Patrik Qvist, blandteknik på duk och pannå, 2 st, signerade och daterad -07 a tergo.
"Shear, Shear, Shear". 28 x 36 cm. "Going to an island with a rare breed of goats". 17 x 11 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
250 EUR