Hans-Agne Jakobsson, ljushållare, 12+6 st, mässing.
Märkta L92 samt L92 Hans-Agne Jakobsson AB Made in Sweden. Höjd 2-5 cm.
Smärre slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10