Elon Arenhill hänge (avtagbar) med kedja 18K guld 2 briljanter 0,15 ct totalt 1 odlad pärla ca 11 mm
Total vikt 15,6 g. Pärla möjligen färgbehandlad. Hänge ca 6 x 3 cm. Längd kedja ca 38 cm.
Slitage. Repor. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK