Målad och bronserad soffa med skuren dekor. Stoppat lock och rygg. Kröndekor med bandfläta. Sitthöjd 45, längd 180, djup 55 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Renoverad. Skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10