Ilmari Tapiovaara, fåtölj, "Kiki Lounge", Aero Design Furniture Ltd 2000-tal.
Bär etikett. Bredd 60 cm. Sitthöjd 40 cm. Total höjd 68 cm.
Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.