Ingolf Bahus, bokhylla, för Gusten Bahus, Norge, 1960-tal.
Fanerad med teak. Ovandel med hyllsektioner och vitrin. Nederdel med skåp- och skjutdörrar med bakomvarande hyllinredning. Märkt. Längd 200, bredd 45, höjd 170 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage, enstaka repor och märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.