Philippe Starck, fåtöljer, 6st, "Costes", Aleph, Driade, Italien. Formgivna 1982.
Besntällning av svatlackerat stålrör. Sittskal av svartlackerat trä. Fast stoppad sits med skinnklädsel. Etikettmärkta. Sitthöjd 47, bredd 48 cm.
Slitage, märken, repor. En med övermålad fanerskada.