Ljusbrun manchesterklädsel. Sitthöjd ca 38 cm. Bredd 65 cm, höjd 81 cm.
Åldersrelaterat slitage. Senare klädsel, tyget med ytskador. Färgbortfall.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10