Konst Modern svensk konst
1356578

Eva Bagge

(Sverige, 1871-1964)
Eva bagge, olja på duk, signerad och daterad -61-62.

Eva Bagge, olja på duk, signerad och daterad -61-62.

Stilleben med apelsiner. 61 x 50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK