Emil Ekman, olja på pannå, signerad och daterad 1941.
Båtar i solnedgång. 43.5 x 65 cm.
Smärre ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK