Stomme av lackad körsbär. Lös, stoppad tygklädd sits. Stämpelmärkta och numrerade 05805 och 05789, sitthöjd 44 cm
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10