Delbart skåp med pardörrar, samt två lådor i nedre delen. Skurna dekorelement samt beslag av mässing. Lösa krokar medföljer. Bredd 195, djup 78, höjd 227 cm.
Slitage. Torrsprickor. Fläckar. Maskstungen. Märken. Smärre skador. Lösa delar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10