Paavo Pelvo, olja och tempera på duk, signerad och daterad -89.
"Bevakade händer", 94 x 123 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Proveniens
Modern Art Collection - MAC.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
500 EUR