Konst Grafik
1361046

Max Papart

(Frankrike, 1911-1994)
Max papart, carborundumetsning, signerad xiii/xv.

Max Papart, carborundumetsning, signerad XIII/XV.

Utan titel. Bladstorlek 67 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
4 200
407
459
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
24 nov 18:58
4 200 SEK
24 nov 18:55
4 000 SEK
24 nov 18:54
3 800 SEK
8
24 nov 18:52
3 600 SEK
24 nov 18:49
3 400 SEK