Skåp med bokhylla fanerad med björk. Luckor nedtill. Flyttbara hyllplan. Bredd 151, djup 35, höjd 150 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Torrspricka. Nyckeln passar ej i dörrarna.