Astrid Gate, vas, glas, Ariel, unik, signerad och daterad 2005.
Arielvas på rund fot med dekor av fåglar i gult och brunt. Signerad Astrid Gate Unique Ariel 2005. Höjd 28 cm.
Liten repa och litet märke vid mynningen. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK