Fanerad med betsad björk. Två skåpdörrar med centralt fält med intarsiadekor av palisander, bakomvarande hyllinredning. Bredd 153, djup 50, höjd 85 cm.
Slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.