Gustaf Möllenborg Féron, skål på fot, silver, Stockholm 1861.

Nyrokoko. Höjd ca 21 cm. Total vikt ca 650 g.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Lös del medföljer.

Utropspris
3 000 SEK