Bestående av; 1 kanna, 8 fat diameter ca 24 cm, 6 fat djupa diameter ca 23 cm 9 fat djupa diameter ca 24 cm 6 fat djupa diameter ca 20 cm
Åldersrelaterat slitage, 3 st tallrikar med nagg i underkant, spricka kanna.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10