Bertil Vallien, vas, glas, unik. Signerad. Kosta Boda.
Signerad Kosta unik B201, B Vallien. Oval med utvikt kant, med blästrad dekor av figurer i trappa mm. Höjd 13,3, längd 18 cm.
Smärre slitage.