Maria Lavman Vetö, monotypi, tryck på plexiglas med vit akrylfärg signerad och daterad 2007.
"Portal", 55X110 cm.
Obetydligt ytslitage.
2008 "I(me) a Soundmirror", "Virtual Moves" 4 utställningar arrangerade av Tagging Art,
den virtuella världen Second Life och på Statens Museum for Kunst, Köpenhamn