Angel Pazmino, soffbord och två sittpuffar, 1960-tal.

Soffbord med svarvat underrede, skinnklädd bordsskiva. Diameter 85, höjd 45 cm. Sittpuffar med klädsel av skinn. Skinn med präglad dekor. Sitthöjd 32 cm.

Slitage.

Utropspris
8 000 SEK