Design Övrigt
1372857

Tore Svensson Ateljé, bordstillbehör, 4 delar, sterling silver, Göteborg, 1980-1993.

Tore svensson ateljé, bordstillbehör, 4 delar, sterling silver, göteborg, 1980-1993.

Sockerskål, delvis förgylld pokal på fot samt två miniatyrljusstakar. Höjd 4,5-16,5 cm. Total vikt: 520 gram.

Smärre slitage.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer