Fanerad med teak. Benställning och draghandtag i svärtat trä. Överdel med tre hyllplan och tre lådor. Underdel med utdragbar skrivskiva, dörrpar med ett bakomliggande hyllplan samt fem lådor. Bredd 120, djup 42, höjd 175 cm.
Slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.