Mahogny, svarvad och skuren dekor, delvis glasade dörrar, lösa flyttbara hyllplan, 110x38x200 cm
Bruksslitage. Repor. Avnött. Ett glas saknas i vänster dörr Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10