Tvåsitssoffa av skinn med svängd rygg i stomme av kromat stålrör. Etikettmärkt. Längd 140, sitthöjd ca 40 cm.
Smärre fläckar. Smärre repor/slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10