Åsa Jungnelius, skulptur, glas, signerad och daterad 2006.
"Storstake". Formblåst glas i svart och brun metallic, behängd med träns, swarovskistenar, tofsar, sidenband och kedjor samt ett handstöpt ljus. H. 59 cm.
Det handstöpta ljuset skadat.
Smålands Museum, Växjö, ”I like your hair style! II”, 2006.
”Storstake” har gjorts i ett fåtal unika varierande exemplar, varav den första skapades till Jungnelius examensarbete på Konstfack 2004.