Prins Eugen, ytterfoder 8 st, "Waldemarsudde" Gustavsberg
Bestående av; 1 st diameter 25 cm, höjd 13 cm, 2 st diameter 19,5 cm, höjd 19,5 cm, 3 st diameter 16 cm, höjd 16 cm, 2 st diameter 13 cm, höjd 13 cm.
Bruksslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10