Carl Fredrik Reuterswärd, The Non-Violence Project Foundation, skulptur numrerad 209/499, 2012.
"No war only peace". Etikettmärkt. Längd 20 cm.
Nagg/smärre dekorbortfall på toppen av hanen. Smärre fläckar. Obetydligt ytslitage.
från Högre Samskolan,