Konst Modern svensk konst
1375905

Bertel Bertel-Nordström

(Finland/Sverige, 1884-1967)
Bertel bertel-nordström, olja på pannå, signerad och daterad 1948.

Bertel Bertel-Nordström, olja på pannå, signerad och daterad 1948.

Clown. 41 x 33 cm.

Ställvis krackelerad.

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer