Fanerat med mahogny. Beslag av metall. Nederdel med tre utdragslådor. Överdel med skåpsdörrar med bakomvarande klädstång. Höjd 222 cm. Bredd 108 cm. Djup 58 cm.
Slitage. Smärre fanerskador. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.