Ib Kofod Larsen, soffbord, modell 163, Seffle Möbelfabrik, 1960-tal.
Stomme i jakaranda. Bordsskiva i svart polerad sten. Längd 151.5, höjd 51, bredd 61 cm.
Smärre slitage och märken.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10