Alfred Wetterström, olja på duk signerad och daterad 09
Stilleben, 62x100 cm
Obetydligt ytslitage. Krackelyr. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10